Čínsko-slovenský prekladač textov

Preklad

cinsko-slovensky-prekladactextovČína je krajina, ktorá je nám Slovákom veľmi vzdialená. A nielen Slovákom, ale skoro celému svetu. V Číne je veľmi lacná pracovná sila, preto sa tam sústredí väčšina svetových fabrík. Určite má každý z vás doma minimálne jednu vec, ktorá pochádza z Číny.

Prekladač textov z čínštiny do slovenčiny slúži na uľahčenie prekladu. V prípade potreby si jednoducho naťukáte potrebné čínske slovo alebo text a kliknete na tlačidlo preložiť.
Čína je obrovská krajina. Čína je suverénny štát východnej Ázie. Jej hlavné mesto je Peking. Populácia číny sa odhaduje takmer na 1,3 miliardy obyvateľov. Rozlohou pokrýva Čína viac ako 9,6 milióna štvorcových kilometrov. Čínske pobrežie, ktoré sa ťahá pozdĺž pacifického oceánu je dlhé skoro 14500 kilometrov. Od predstavenia ekonomických refórm v roku 1987 sa stala Čína najrýchlejšie rastúcou ekonomikou. Taktiež je to svetovo najväčší exportér a importér rôzneho tovaru. Čína má obrovské množstvo talentov v športe a dokazuje to aj skvelými výkonmi na olympíjskych hrách a následným ziskom medailových pozícií.

Prekladač textu z čínštiny do slovenčiny bude využívaný stále viac a viac. Pretože čínska populácia sa neustále rozrastá aj na naše územia. Prichádzajú sem rôzny šikovní ľudia, ktorí nám majú čo ukázať. Čínština má podľa prognóz rôznych odborníkov stať v Európe veľmi často používaným jazykom. Na koľko používaným ukáže až čas.