Poľsko-slovenský prekladač textov

Preklad

polsko-slovensky-prekladactextovPoľština je jazyk, ktorý nie je pre Slovákov až taký neznámy. Veľa obyvateľov severného Slovenska sa už s týmto jazykom stretla, alebo ním aj priamo rozpráva. Preklad z poľštiny do slovenčiny je veľmi často využívaný v hovorej reči najmä na poľských trhoch. Už roky sa tešia návštevám Slovákov a ľudí z okolitých krajín. Prekladač textov z poľštiny do slovenčiny je tu aj pre ľudí, ktorí chodia do Poľska pracovne, chcú sa naučiť nový jazyk, alebo si len zo zvedavosti niečo preložiť.

Poľsko je krajina, ktorá sa nachádza v centrálnej Európe. Na západe má spoločné hranice s Nemeckom, s Českom a Slovenskom zdieľa spoločnú hranicu na juhu, na východe hraničí s Ukrajinou a Bieloruskom a na severe s Baltickým morom, Ruskom a Litvou. Celková rozloha Poľska je 312 700 kilometrov štvorcových. Je to 69 najväčšia krajina na svete a v Európe jej čo sa rozlohy týka patrí deviata priečka. Poľsko má skoro 40 miliónov obyvateľov a je členom Európskej únie. Hlavné mesto Poľska je Varšava.

Poľština je jazyk, ktorý je nám Slovákom veľmi blízky a dokážeme sa ho pomerne rýchlo naučiť. Hlavne hovorovej reči sa dá veľmi dobre porozumieť. Všeobecne platí, že viac rozumie Poliak Slovákovi ako Slovák Poliakovi. Preklady textov z poľštiny do slovenčiny sú presné a veľmi spoľahlivé. Ak budete mať s prekladaním textu z poľštiny nejaký problém, prosím, kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára.